Tastierë Genius KB-M200, CZ / SK

Kodi i produktit:
94375
EAN:
4710268236702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31310049120
Lansuar:
21 Korrik 2011
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,200 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera KB-M200 nga Genius ka dizajn elegant e cila përshtatet në secilin ambient. Falë teknologjisë moderne, ju ndihmon të punoni dhe të relaksoheni. Tastiera e hollë është e përshtatshme për ekrane LCD, përmban edhe simbole çeke plus 8 butona multimedia. Ju do të keni butonin për kontrollimin e lojtarit dhe volumit, kurse të tjerët janë dizajnuar për funksione të ndryshme, si p.sh. qasje të shpejtë në një faqe interneti. Shkronjat në taste janë të printuara në mënyrë laserike, andaj janë shumë të qëndrueshme. Tastiera lidhet me kompjuterin përmes një interface standard USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268236702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31310049120
Lansuar:
21 Korrik 2011
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius KB-M200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE