Tastierë Genius LuxeMate 100, CZ / SK

Kodi i produktit:
184740
EAN:
4710268251767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
306
Kodi i prodhuesit:
31300725105

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,290 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera standarde Genius LuxeMate 100 ka dizajn elegant i cili i përshtatet çdo ambienti, e kryen detyrën e saj si dhe ka çmim të arsyeshëm. Lidhet me kompjuterin përmes interface-it USB. Shtypja e tasteve bëhet pa zhurmë është shumë e rehatshme. Nuk ka taste numerike, por përmban simbole çeke. Dimensionet e saj janë 306 x 155 x 20 mm dhe peshon 320 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251767
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
306
Kodi i prodhuesit:
31300725105
Lansuar:
9 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
20
Lloji i tastierës:
Membranë
Pesha [g]:
320
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
155
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius LuxeMate 100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE