Tastierë Genius SlimStar 130, e zezë

Kodi i produktit:
183752
EAN:
4710268251330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
439
Kodi i prodhuesit:
31300714107

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,720 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Kompania Genius sjellë në treg tastierën e hollë ma kabllo të emëruar SlimStar 130 e cila është e dizajnuar në mënyrë elegante për përdorues shumë kërkues. Pjesa kryesore e tastierës është mbuluar me taste me shkronja sipas modelit klasik, ndërsa tastet me numra në skajin e djathë janë dizajnuar që të ofrojnë shtypje të lehtë të numrave. Dimensionet e kësaj tastiere janë 439 x 142 x 25 mm dhe peshon 560 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
439
Kodi i prodhuesit:
31300714107
Lansuar:
12 Janar 2016
Lartësia [mm]:
25
Lloji i tastierës:
Membranë
Pesha [g]:
560
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
142
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë Genius SlimStar 130 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE