Tastierë KB Genius KB-125, e zezë

Kodi i produktit:
183073
EAN:
4710268251743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
452
Kodi i prodhuesit:
31300723108

Si të porosisim në Gjirafa50?

890 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Genius KB-125 është tastierë standarde që ofron performancë të jashtëzakonshme. Kjo tastierë ka dizajn të thjeshë dhe është shumë praktike për përdorim. Përparësia më e madhe e saj është eliminimi e zhurmave gjatë shtypjes së tasteve. Kjo tastierë po ashtu mundëson shtypje (printim) laserike në mënyrë që të siguroj qëndrueshmërinë e simboleve. Përveç kësaj është e pajisur me port USB që mundëson lidhjen e pajisjeve të tjera në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
452
Kodi i prodhuesit:
31300723108
Lansuar:
18 Dhjetor 2015
Lartësia [mm]:
23
Lloji i tastierës:
Membranë
Pesha [g]:
540
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
162
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Tastierë KB Genius KB-125 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE