Set Tastierë dhe Maus Genius KB-8000X, i zi

Kodi i produktit:
160494
EAN:
2133213212313211221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31340005106
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,030 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera dhe mausi pa kabllo Genius KB-8000X i lehtësojnë aktivitetet tuaja të përditshme. Me to, ju mund të shijoni lirinë e plotë që ofron lidhja pa kabllo. Seti Genius KB-8000X ka dizajn modern, me teknologji të wireless-it dhe butona të përshtatshëm për të kryer funksione të ndryshme. Seti përfshin një tastierë e cila ofron 12 butona për kontrollin e multimedias dhe internetit, dhe mausin pa kabllo i cili posedon sensorë optik me rezolucion prej 1200 dpi dhe tri butona klasik. Lidhja me kompjuter realizohet përmes një mini-marrësi USB, i cili instalohet lehtë. Teknologjia e avancuar e wireless-it 2.4GHz pengon ndërhyrjet dhe lejon operim më të thjeshtë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2133213212313211221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31340005106
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Genius
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus Genius KB-8000X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE