Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus pa kabllo Acer Wireless Optical, i zi

Kodi i produktit:
218203
EAN:
4713392000850
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,420 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Acer Wireless Optical është mausi i përshtatur në përsosshmëri për dorën tuaj me dizajnin e vet elegant dhe modern. Senzori optik i tij ka frekuencë 520 dpi, ka 2 butonat klasik majtas-djathtas dhe mund të lidhet me pajisjet tjera nëpërmjet portit USB në frekuencën 2.4GHz. Dimensionet e tij janë 33.9 x 55.3 x 96.6 mm. Vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713392000850
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
58
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
NP.MCE1A.00B
Lartësia [mm]:
34
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i baterisë:
AA
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
1000
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
Acer
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
100

Bashkangjitja Maus pa kabllo Acer Wireless Optical edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE