Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri zëvendësuese Paton për Motorola OM4A

Kodi i produktit:
176860
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655117463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Motorola EX210, Motorola EX211, Motorola Gleam, Motorola Gleam Plus, Motorola WX160, Motorola WX180, Motorola WX260, Motorola WX280, Motorola WX308, Motorola WX395, MotorolaWX390
I përdorshëm me markat:
Motorola

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Secila bateri ka një jetëgjatësi të kufizuar dhe gjithmonë vjen koha kur duhet të zëvendësohet. Kështu që neve na mbetet të zgjedhim ndërmjet baterisë origjinale dhe asaj alternative, varësisht se cila është më e përballueshme. Kompania Paton ofron një gamë të gjerë të baterive alternative të cilësisë së lartë për pajisje të ndryshme. Në këtë ofertë kjo kompani sjell baterinë zëvendësuese për baterinë origjinale Motorola OM4A, SNN1218K, me voltazh 3.7 V dhe kapacitet prej 600 mAh. Bateria është në përputhshmëri me pajisjet Motorola WX160, WX180, WX260, WX280, WX308, WX390, WX395, EX210, EX211, Gleam, Gleam Plus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655117463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Motorola EX210, Motorola EX211, Motorola Gleam, Motorola Gleam Plus, Motorola WX160, Motorola WX180, Motorola WX260, Motorola WX280, Motorola WX308, Motorola WX395, MotorolaWX390
I përdorshëm me markat:
Motorola
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
600
Kodi i prodhuesit:
PT3106
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE