Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BL-4B

Kodi i produktit:
144171
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
PT3024

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese e cila ka kapacitet prej 700 mAh dhe është e dizajnuar për bateritë origjinale të Nokia-s BL-4B.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
700
Kodi i prodhuesit:
PT3024
Lansuar:
14 Janar 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE