Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BL-4J

Kodi i produktit:
176864
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655117494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia C6-00, Nokia Lumia 620
I përdorshëm me markat:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese e cila ka kapacitet prej 1200 mAh dhe është e dizajnuar për Nokia Lumia 620, C6-00. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, iu lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655117494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia C6-00, Nokia Lumia 620
I përdorshëm me markat:
Nokia
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
PT3109
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE