Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BL-4J

Kodi i produktit:
176864
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655117494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia C6-00, Nokia Lumia 620
I përdorshëm me markat:
Nokia

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,080 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë zëvendësuese e cila ka kapacitet prej 1200 mAh dhe është e dizajnuar për Nokia Lumia 620, C6-00. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, iu lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655117494
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Nokia C6-00, Nokia Lumia 620
I përdorshëm me markat:
Nokia
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
PT3109
Lansuar:
21 Gusht 2015
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE