Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri zëvendësuese Paton për Nokia BL-6P

Kodi i produktit:
144161
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093348
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
750
Kodi i prodhuesit:
PT3028

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,750 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për shkak të përdorimit të madh të telefonave në ditët e sotme, bateritë e tyre pas një kohe harxhohen apo prishen. Zgjidhja për këtë janë bateritë zëvendësuese, të cilat zgjasin jetën e pajisjes suaj. Kompania Paton iu sjell baterinë e cila ka kapacitet prej 750 mAh, tension prej 3.7 V, dhe shërben si zëvendësim për baterinë origjinale të Nokia BL-6P.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260317093348
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
750
Kodi i prodhuesit:
PT3028
Lansuar:
14 Janar 2014
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Patona
Tension [V]:
3,7

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE