Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri zëvendësuese Sony Ericsson BST-38 Li-Polymer

Kodi i produktit:
117163
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680040001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
930
Lansuar:
12 Dhjetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,160 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria origjinale BST-38 është prodhuar nga Sony Ericsson. Bateria Sony Ericsson Li-Polymer ka kapacitet prej 930 mAh. Këto bateri kanë jetëgjatësi të limituar dhe zgjasin për një periudhë të caktuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680040001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
930
Lansuar:
12 Dhjetor 2012
Lloji:
Li-Pol
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Sony Ericsson
Tension [V]:
3,6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE