Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bateri e jashtme Segway për ES1 dhe ES2

Kodi i produktit:
265901
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
31. 7. 2019
Prodhuesi:
Segway

Si të porosisim në Gjirafa50?

40,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fuqia rezervë në xhep, megjithatë, mund të përshkruhet me baterinë Segway, e cila është e përshtatshme për Ninebot ES1 dhe ES2. Zgjeroni gamën tuaj në 45 km dhe rrisni shpejtësinë me 5 km / orë. Për ES1, shpejtësia maksimale rritet në 25 km / orë dhe ES2 në 30 km / orë. Bateria ka një kapacitet prej 5200 mAh dhe është montuar në kornizën e skuterit. Peshon vetëm 1.5 kg. Përfshinë dritën e karikimit dhe ndriçimin e kuq.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
31. 7. 2019
Prodhuesi:
Segway

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE