Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Karikues wireless USAMS CD55, i bardhë

Kodi i produktit:
246853
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6958444955919
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
2439396

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,670 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues me dizajn inovativ dhe të lëmuar ju lejon të ngarkoni telefonin tuaj vetem duke e vendosur në të. Dizajni origjinal prej xhami do të dekorojë në mënyrë të përkryer çdo tavolinë në shtëpi ose në zyrë. Ky karikues USAMS CD55 shumë elegant dhe i qëndrueshëm siguron ngarkim të shpejtë dhe të sigurtë me teknologjinë inovative Qi. Duke vendosur thjesht telefonin në bllokun e ngarkimit, ngarkimi fillon automatikisht. Dizajni elegant ju impresionon në shikim të parë dhe lehtë bëhet një shtesë e mirë për çdo hapsirë të brendshme. Fuqia maksimale është 10W dhe efikasiteti i ngarkimit është më i madh se 70%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6958444955919
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
2439396
Lansuar:
15. 10. 2018
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE