Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues universal I-tec Ultra Slim për laptop me 90W + USB, i zi

Kodi i produktit:
165704
EAN:
8595611700453
Energjia maksimale dalëse [W]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikues univerzal:
Kodi i prodhuesit:
SLPA90W

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,460 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi universal i rrymës për laptop me energji mbushëse 90 Watt është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 230 V në furnizues të rrymës për laptopët që kërkojnë sasi 90 W për funksionim. Karikuesi ka 10 koka të ndryshme për përshtatje me laptop, ka peshë 260 g dhe dimensione 134.5 x 67.5 x 18 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611700453
Energjia maksimale dalëse [W]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikues univerzal:
Kodi i prodhuesit:
SLPA90W
Lansuar:
14 Janar 2015
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
I-Tec

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE