Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbushës me USB Lamax Tech 6.5 A, 5 porte

Kodi i produktit:
210978
Dizajnuar për:
Celular, altoparlant, tablet
EAN:
8594175351286
Energjia maksimale [A]:
6,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8594175351286

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

"Lamax Tech 6.5 A USB Smart Charger" lejon mbushjen e 5 pajisjeve në të njëjtën kohë. Mbushësi lidhet me çdo pajisje që ka portin USB - telefon, tablet, kamerë, e-book, navigator e GPS. Ky mbushës ofron voltazhin 5V dhe 2.4 A për çdo port, e për të gjitha portet deri në 6.5 A. Gjatë mbushjes së disa pajisjeve në të njëjtën kohë, tensioni elektrik shpërndahet njëjtë për të gjitha portet, kurse hyrja 100 - 240 AC garanton shkathtësi përdorimi. Mbushësi është kompakt, i lehtë dhe kryen mbushje të shpejt. Gjithashtu ka mbrojtje voltazhi dhe mbrojtje të lidhjes së shkurtë gjë që i siguron të gjitha pajisjet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, altoparlant, tablet
EAN:
8594175351286
Energjia maksimale [A]:
6,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8594175351286
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
5
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
LAMAX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE