Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Powerbank USAMS US-CD63 Dual USB, 10000mAh (EU Blister), i bardhë

Kodi i produktit:
246929
Dizajnuar për:
Celularë
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja USAMS US-CD63 do jetë gjithnjë zgjidhja e duhur kur jeni në udhëtim dhe telefonit tuaj i mbaron bateria. Ajo ka një kapacitet të baterisë prej 10000mAh e cila është idale për karikimin e pajisjeve elektronike si telefonët, kamerat, MP3/MP4,GPS etj. Pajisja është e qëndrueshme ndaj zjarrit, dhe gjithashtu mbron pajisjen tuaj nga nxemja e tepërt, tensioni i lartë etj. Ajo është gjithashtu e qëndrueshme ngaj dëmtimeve. Ajo tregon statusin e karikimit me anë të dritave LED. Ka 2 porta për USB. Mbushës 5V-2A / 5V-2A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000
Kodi i prodhuesit:
2440421
Lansuar:
16. 10. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Materiali:
ABS
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
69,5 x 139 x 15,6
Pesha [g]:
226,5
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE