Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Altoparlant Nillkin Bullet Bluetooth, i kuq

Kodi i produktit:
253126
Bateri të integruar: :
EAN:
6902048169074
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju prezatojmë pajisjen më të re në serinë e altoparlantëve që falë madhësisë së vogël mund ta mbani në dorë që të iu shoqëroj kudo që shkoni. Por, pavarësisht përmasave të vogla altoparlanti Nillkin Bullet Bluetooth emëton zë të fuqishëm dhe kumbues. Nillikin Bullet Bluetooth posedon dizajn kompakt, bateri me kapacitet 500 mAh e cila zgjat deri në 5 orë, teknologji bluetooth 4.2 me gamë të shtrirjes rreth 10 metra. Një tjetër avantazh i kësaj pajisje është butoni me anë të të cilit mund ta kontrolloni kamerën në telefonin tuaj, për të bërë foto pa pas nevojë ta shtypni butonin në telefon thjeshtë shtypeni dy herë butonin M në altoparlant. Produkti vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6902048169074
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Kodi:
2442419
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
29. 1. 2019
Lartësia [mm]:
69
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
130
Prodhuesi:
Nillkin

Bashkangjitja Altoparlant Nillkin Bullet Bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE