Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Altoparlant Sony SRS-XB12, i gjelbër

Kodi i produktit:
258155
Bateri të integruar: :
Mikrofon:
Trashësia [mm]:
74
Teknologjia:
3.5mm
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

8,630 Lekë
Ju kurseni : 1,280 Lekë  (15%)
7,350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti më i ri në treg i lansuar nga Sony, SRS-XB12 Extra Bass, vjen me një kualitet superior të zërit, tejet të pastër e pa devijime, gjë që është tërësisht e pazakonshme për altoparlantët e kësaj madhësie. Madje mund të kombinoni dy nga këto për zë vërtetë stereo. Për më tepër, SRS-XB12 është edhe rezistent ndaj ujit IP67 dhe mund të qëndroj nën ujë, ndërsa bateria mund të operojë deri në 16 orë me një karikim të vetëm.Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
4548736091290
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kodi:
SRSXB12G.CE7
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
30. 3. 2019
Lartësia [mm]:
92
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
E gjelbër
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [g]:
243
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Rezistente ndaj ujit:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
74
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony SRS-XB12 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE