Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Çantë ACER 15.6 ", hirtë

Kodi i produktit:
224758
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4713883446518
Kodi i prodhuesit:
NP.BAG1A.278
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,135 Lekë
Ju kurseni : 924 Lekë  (18%)
4,211 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
18% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çantë e rehatshme Acer e projektuar për 15.6" Notebook. Përveç laptopit, tabletit, dhe librit, ju mund të merrni një sërë dokumentesh ose gjërash të ndryshme.

Kjo çantë shpine është bërë me materiale të lehta, të qëndrueshme dhe ka aftësinë për të ruajtur gjërat në mënyrë të përkryer..

Kjo çantë shpërndan peshën mirë, gjë që e bën lehtë të bartshme.

Vlerësimet

Shumë e mirë
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4713883446518
Kodi i prodhuesit:
NP.BAG1A.278
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Acer
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE