Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk Transcend StoreJet 25M3G - 1TB, gjelbër

Kodi i produktit:
232285
EAN:
7605578406952
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,710 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

StoreJet 25M3 StoreJet 25M3 transferon të dhënat me shpejtësi 5 Gb / s USB 3.1 Gen 1. Kjo ju lejon të gëzoni transferimin super të shpejtë të të dhënave dhe në sajë të formës të qëndrueshme, ka nivel më të lartë të mbrojtjes nga goditja. Qëndrueshëmria StoreJet 25M3 është e pajisur me disa shkallë të mbrojtjes së goditjeve. Sistem i avancuar i diskut SSD, mbështjellëses të ngurtë dhe shtresa anti-rrëshqitëse prej gome. Të gjita këto japin një qëndrueshmëri shumë të madhe. Përmbushja e Standardit të Ushtrisë Hardi StoreJet 25M3 i plotëson standardet ushtarake amerikane kundër MIL-STD-810G 516.6 Drop Damage. Në test, janë përzgjedhur 5 disqe dhe janë hidhur nga një lartësi 1.22 m. Disku punonte prap edhe pas rënies, duke i përputhur këtë standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578406952
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
TS1TSJ25M3G
Lansuar:
9. 3. 2018
Lartësia [mm]:
16.1
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
183
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
129,5

Bashkangjitja Disk Transcend StoreJet 25M3G - 1TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE