Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk Transcend StoreJet 25M3S - 1TB, gjelbër/hirtë

Kodi i produktit:
232280
EAN:
760557840879
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,710 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

StoreJet 25M3 kombinon qëndrueshmërin e madhe me transfreim të shpejtë të të dhënave me 5 Gb / s USB 3.1 Gen 1. Qëndrueshmëria StoreJet 25M3 është e pajisur me disa shkallë të mbrojtjes nga goditjet. Sistem i avancuar i brendshëm i SSD dhe shtresa e jashtme, ofrojnë siguri shumë të lartë. Ky është një hard disk i qëndrueshëm 2.5 "vjen me kapacitet prej 1 TB. Ofron një shpejtësi të dhënash deri në 5 Gbps dhe ka një buton për të ri-konektuar në mënyrë të sigurtë pajisjen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557840879
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
TS1TSJ25M3S
Lansuar:
9. 3. 2018
Lartësia [mm]:
16.1
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
216
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
129,5

Bashkangjitja Disk Transcend StoreJet 25M3S - 1TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE