Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm Maxtor HDD, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
197076
EAN:
763649091142
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7,560 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maxtor M3 Portable është disk portativ që shërben për ruajtjen ose transferimin e të dhënave nga pajisje të ndryshme. Dizajni që ky disk ka është tepër i përshtatshëm për ta bartur produktin me vete edhe kur udhëtoni. Ky disk ka një kapacitet të lartë transferi dhe përmban një ndërfaqe Ultra-fast USB 3.0 që iu mundëson transfer të shpejtë të filmave, fotografive apo muzikës. Dizajni i jashtëm që ka, e mbron nga çdo lloj dëmi. Kapaciteti i memories është 1TB, që nënkupton se ka hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur të dhëna çdo ditë. Shpejtësia e transferit arrin deri në 5Gb/s.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
763649091142
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
STSHX-M101TCBM
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
17,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
151
Prodhuesi:
Maxtor
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
112
Ueb-i i prodhuesit:
Maxtor.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Maxtor HDD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE