Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Hard Disk HDD Verbatim Store ‘n’ GO 1TB,i zi

Kodi i produktit:
110669
EAN:
023942530237
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
53023

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7,840 Lekë
Ju kurseni : 2,850 Lekë  (36%)
4,990 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
36% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disku portativ Verbatim Store ‘n’ Go ofron performancë të lartë të ruajtjes dhe ka një port USB 3.0. Dizajni elegant bën që të jetë i lehtë për t’u mbajtur, ndërsa ka një kapacitet prej 1TB dhe një port USB 3.0. Disku ka edhe një softuer të sigurisë së lartë, i cili i mundëson funksion më të mirë diskut.

Vlerësimet

Perfekt
super
Ja vlen per cmimin qe e ka plus USB 3.0
ok
:)
Super
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942530237
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
53023
Lansuar:
23 Qershor 2012
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Përmasat [mm]:
121 x 80 x 15
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE