Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm WD My Passport, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
201633
EAN:
718037847177
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8,700 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një disk i jashtëm i përshtatshëm për transmetim dhe ruajtje automatike të të dhënave, duke përfshirë edhe funksionet e sigurisë. Nuk duhet të shqetësoheni që të dhënat e ndjeshme mund të bien në duar të gabuara. Disku është në dispozicion në shumë ngjyra. Ka kapacitet të memories prej 1 TB.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037847177
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WDBYNN0010BBK-WESN
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
16,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
170
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
81,5
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD My Passport edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE