Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go, 2 TB, i zi

Kodi i produktit:
152897
EAN:
023942531777
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
53177

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,750 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku portativ Verbatim Store 'n' Go ofron memorie me shpejtësi të lartë me anë të portit për USB 3.0. Dizajni i hollë me stil përshtatet lehtë në tavolinën tuaj të punës si shoqërues perfekt i llaptopit tuaj dhe mundëson mbartje të lehtë. Energy Saving Software Button mundëson ndaljen e punës së hard diskut kur nuk është në përdorim duke e rritur kështu efiçencën dhe duke kursyer energji. Për siguri më të lartë të software-it është në dispozicion Nero BackItUp dhe Burn Essentials që ndihmojnë për krijimin e kopjeve rezervë të të dhënave tuaja. Ka kapacitet të memories prej 2 TB.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Shum i mire flm gjirafa
NICE...
Shume i mire .
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942531777
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
53177
Lansuar:
30 Maj 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Përmasat [mm]:
116 x 80 x 13
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE