Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm HDD Seagate Expansion Portable, 2 TB, i zi

Kodi i produktit:
169936
EAN:
7636490063435
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11,270 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me diskun e jashtëm Seagate Expansion Portable do t'i keni të sigurta të dhënat tuaja në kapacitetin e memories së diskut prej 2 TB. Mos rrezikoni që t'i humbni të dhënat e rëndësishme, prandaj bëni kopje shtesë për të gjitha fotografitë apo videot duke e shfrytëzuar këtë produkt të Seagate. Hard disqet portative ju ofrojnë shpejtësi të lartë të transmetimit të të dhënave, krahas kapacitetit të madh. Disku posedon USB 3.0 interface ultra të shpejtë, si edhe softuerin Plug and Play për transferimin e të dhënave. Ndryshe, Seagate është një kompani amerikane që është lider botëror në prodhimin dhe shitjen e hard disqeve për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063435
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
STEA2000400
Lansuar:
3 Prill 2015
Lartësia [mm]:
14,8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
170
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm HDD Seagate Expansion Portable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE