Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm WD Elements Portable - 4TB

Kodi i produktit:
221626
EAN:
718037855981
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0040BBK-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16,920 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk 2.5 "ka një kapacitet prej 4 TB, i cili është mjaft i mjaftueshëm për të dhënat multimediale masive. Disku ka një mbështjellës kompakt dhe të qëndrueshëm. Mbëshetet portin USB 3.0 me shpejtësi të lartë.

Ka shpejtësi maksimale deri në 6Gbps, është kopatibile me versionet më të vjetra të USB , por me ka shpejtësi më të vogël.

Mbështetet nga sistemet operative Windows dhe Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037855981
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0040BBK-WESN
Lansuar:
1. 9. 2017
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD Elements Portable - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE