Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Organizues i kabllove Cable Candy Beans, 6 copë, të bardha

Kodi i produktit:
234707
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137758
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC018
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cable Candy Small Beans vjen me 6 mbajtëse me ngjyrë të bardhë të cilat iu ndihmojnë t'i organizoni kabllot në tavolinën tuaj të punës. Pjesa e prapme posedon ngjitës me shirit prandaj krejt çfarë ju duhet është t'a vendosni në vendin e dëshiruar. Mund të përdoret kudo në shtëpi ose në veturë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137758
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC018
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE