Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Organizues i kabllove Cable Candy Hook & Loop, 8 copë, shumëngjyrëshe

Kodi i produktit:
234675
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC006
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Organizues i kabllove Cable Candy Hook & Loop është një ndihmës i dobishëm për organizimin e kabllove në tavolinë, makinë ose kudo në shtëpi. Lidh telat e shumëfishta në mënyrë të përsosur së bashku, duke mos lënë asnjë grumbull të shëmtuar të kabllove që pengon dhe mbledh pluhur. Në rastin e një sasie më të madhe të telave të diametrit të tepërt që tërhiqen ose fiksohen, disa shirita mund të bashkohen së bashku. Vijnë 8 copë shumëngjyrëshe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC006
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE