Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Organizues i kabllove Cable Candy Snake, 2 copë, e zezë

Kodi i produktit:
234678
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC009
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorë Snake që ju që ju ndihmon të mbani të rregullta kabllot e ndryshme dhe të shkurtoni gjatësinë e tyre. Nëse kablloja ndërhyn me tavolinën ose telefonin tuaj të makinës, thjesht mbështillni atë rreth spirales elastike dhe e eliminoni këtë problem. Kjo spirale gjithashtu siguron transferimin e sigurt të telave të ndryshëm dhe parandalon dëmtimin e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC009
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE