Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPER, jack 3,5mm M/M, PREMIUM QUALITY, 1,8m

Kodi i produktit:
248100
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant
EAN:
8716309097734
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
340 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja audio Gembird ka një lidhës jack 3.5 mm M / M dhe përdoret për të lidhur një MP3 player dhe altoparlantë që përmbajnë hyrje (F). Kjo kabllo zgjeruese vjen në cilësinë premium me konektorë të praruar në ari, është e gjatë 1,8 metra dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant
EAN:
8716309097734
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.8
Kodi i prodhuesit:
KAB056747
Lansuar:
30. 10. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE