Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo altoparlantësh AQ KAJ050

Kodi i produktit:
191228
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8595122756321
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania AQ njihet për prezencën e saj në tregun e elektronikës qe 20 vite. Kompania AQ prodhon vetëm produkte të cilësisë së lartë. Njëra ndër to është kjo kabllo që shërben për t'a lidhur radion e veturës me telefon, apo kompjuterin tuaj me altoparlantë. Kablloja është e gjatë 5 metra dhe cilësia e lartë mundëson që zëri të jetë shumë i qartë, dhe gjithashtu të duket sikur ajri po lëviz në mënyrë konstante.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
8595122756321
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
KAJ050
Lansuar:
18 Maj 2016
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo altoparlantësh AQ KAJ050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE