Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo audio Belkin 0.9 m, e bardhë

Kodi i produktit:
117403
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
7228689015198
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,260 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet kabllo për konektim të pajisjeve audio. Mundëson konektimin mes iPod-ëve ose telefonave të brendit iPhone me stereo të veturës, altoparlantë portativ dhe pajisje të tjera të ngjashme. Për prodhimin e kësaj kablloje prodhuesi ka zgjedhur një dizajn me konektorë të praruar dhe kontakte të mbuluara me material nikeli, për ofrim të sinjalit perfekt digjital në stereo. Kablloja ka gjatësi prej 0.9 m dhe prizë jack 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
7228689015198
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,9
Kodi i prodhuesit:
AV10128cw03-WHT
Lansuar:
25 Tetor 2012
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo audio Belkin 0.9 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE