Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo audio Belkin, 0.9 m, e kaltër

Kodi i produktit:
117407
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
7228689014658
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,9

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,080 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Belkin ka lansuar një kabllo audio të kualitetit të lartë e cila përdoret për lidhjen e telefonave me stereon e veturës tuaj, altoparlantët portativ, kartelat e zërit dhe pajisjet tjera të përputhshme. Kablloja e sheshtë është shumë kompakte dhe nuk ka shumë mundësi që të krijojë rrëmujë. Ajo ka një palë porta lidhëse jack prej 3.5 mm të versionit M në të dy anët. Njëri nga lidhësit është i kthyer në kënd të djathtë në mënyrë që të mos pengohet nga përdorimi i telefonit. Gjatësia e kabllos është 0.9 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
7228689014658
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,9
Kodi i prodhuesit:
AV10128cw03-BLU
Lansuar:
25 Tetor 2012
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo audio Belkin edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE