Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse AUDIOQUEST - 1 m, e zezë

Kodi i produktit:
136403
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
0925920768086
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohëve të fundit, transferimi i të dhënave po bëhet më shumë me anë të rrjetit pa kabllo, prapë se prapë në disa raste është më mirë që ky transfer të bëhet me anë të kabllove për shkak të besueshmërisë më të lartë. Andaj, ne ju ofrojmë këtë kabllo AUDIOQUEST, e cila garanton transferim të dhënash me cilësi tejet të lartë. Kjo kabllo ka gjatësi 1 m dhe ngjyra me të cilën vjen është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
0925920768086
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
92592076808
Lansuar:
17 Shtator 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AUDIOQUEST - 1 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE