Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo metalike Belkin MIXIT M / M, 1.2 m, argjendi

Kodi i produktit:
182494
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
7458836821710
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,410 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Belkin MIXIT M / M është një kabllo me cilësi të lartë, e cila është bërë nga materiale rezistente. Ajo ka një dizajn kompakt, çka e bën sinjalin e transmetuar të ekspozohet ndaj faktorëve të jashtëm si dhe ruan kualitetin e lartë të zërit. Kjo kabllo është projektuar për përdorim me kufje konvencionale apo për një kabllo për altoparlantë aktiv. Ajo përmban lidhës jack 3.5 mm, si dhe ka gjatësi prej 1.2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, kufje
EAN:
7458836821710
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
AV10164bt04-SLV
Lansuar:
2 Dhjetor 2015
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Bashkangjitja Kabllo metalike Belkin MIXIT M / M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE