Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për audio PremiumCord Toslink M / M, 3 metra

Kodi i produktit:
64909
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8592220004439
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
930 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pavarësisht epokës së re të komunikimit pa përfshirjen e kabllove, ende ekziston nevoja e lidhjes së pajisjeve përmes kabllove. Prandaj, kompania PremiumCord sjellë kabllon optike për lidhjen e pajisjeve digjitale të audios. Ndryshe nga kabllot metalike, kjo kabllo nuk ndikohet nga pengesat elektromagnetike dhe nuk shfaqë ndonjë problem sa i përket transmetimit të zërit. Gjatësia e kabllos është tri metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
8592220004439
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Optik
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Optik (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për audio PremiumCord Toslink M / M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE