Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo PremiumCord me jack 3.5 mm

Kodi i produktit:
67098
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220004361
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
400 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja është e përshtatshme për lidhjen e televizorëve me celularë, MP3, etj. Kablloja e ka gjatësinë 2 m. Veç kësaj, kjo kabllo ofron porte jack 3.5 mm (male) dhe dy RCA (male).

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220004361
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
KJACKCIN2
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord me jack 3.5 mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE