Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lidhës AUDIOQUEST EVERGREEN

Kodi i produktit:
168871
Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
0925920604568
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,510 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka AUDIOQUEST është prodhuesi kryesor i kabllove me cilësi të lartë, cilësi e cila është e vlerësuar në mbarë botën. Kabllot AUDIOQUEST EVERGREEN kënaqin kërkesat si të konsumatorëve të zakonshëm ashtu edhe të përdoruesve që kanë kërkesa më profesionale. Një prej produkteve AUDIOQUEST është kablloja audio me dy konektorë 2xRCA dhe 2xRCA. Ajo përmban fije bakri të cilësisë së lartë me fibra të gjata LGC, të cilat janë të mbrojtura nga një shtresë metali për mbrojtje të përsosur dhe me izolim polietileni. Konektorët janë të praruar me ar dhe gjatësia e kabllo është 0.6 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë
EAN:
0925920604568
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,6
Kodi i prodhuesit:
92592060456
Lansuar:
19 Mars 2015
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Audioquest

Bashkangjitja Lidhës AUDIOQUEST EVERGREEN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE