Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo konvertuese PremiumCord USB 2.0 për RS232

Kodi i produktit:
64912
Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
EAN:
8592220000455
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220000455

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta përdorni një pajisje e cila posedon RS232 por nuk mundeni sepse kompjuteri ose laptopi juaj nuk e ofron këtë ndërfaqe? Përmes këtij produkti konvertues, ju mund ta shmangni këtë problem. Kjo kabllo konvertuese iu lejon ta lidhni një pajisje RS232 përmes USB-së. Produkti ofrohet nga brendi PremiumCord. Ky produkt iu lejon t'i bartni në dhënat tuaja me një shpejtësi prej 500Kbps si dhe shoqërohet me një CD. Është ideal për lidhjen e notebook-ëve me modem, kamerë, çip karta dhe pajisje të tjera që nuk lejojnë lidhje të tjera pos asaj RS-232.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, printer
EAN:
8592220000455
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220000455
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
COM, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
COM (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE