Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord 2x PS / 2 USB

Kodi i produktit:
62930
Dizajnuar për:
Tastierë, maus, laptop, PC
EAN:
8592220117931
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220117931

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo gjen përdorim të gjerë për konektimin e një mausi ose tastiere që posedoni në shtëpi, me një notebook ose laptop. Nëse dëshironi ta konektoni mausin apo tastierën tuaj me një notebook, mirëpo nuk mundeni meqë notebooku juaj shfrytëzon një model më të vjetër PS / 2, atëherë ky produkt është ideal për ju. Kjo kabllo nga PremiumCord është dizajnuar për lidhje të tastierës dhe mausit përmes porteve USB. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Tastierë, maus, laptop, PC
EAN:
8592220117931
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220117931
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
PS/2, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
PS/2 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord 2x PS / 2 USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE