Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo zgjatëse Solight, 10m, e portokalltë

Kodi i produktit:
250406
EAN:
8592718017842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS16O
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Solight

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti është testuar dhe certifikuar nga Qendra Evropiane e Testimit dhe i plotëson kërkesat strikte të sigurisë dhe standardet e fundit. Kablloja është 10 metra e gjatë dhe ka një forcë të theksuar. Vjen me dy priza, e njëra është me kënd. Kapactitet prej 230V / 10A. Ka ngjyrë të portokalltë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718017842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS16O
Lansuar:
1. 12. 2018
Prodhuesi:
Solight

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE