Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo zgjatëse Solight, 10m, e portokalltë

Kodi i produktit:
250406
EAN:
8592718017842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS16O
Lansuar:
1. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,280 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti është testuar dhe certifikuar nga Qendra Evropiane e Testimit dhe i plotëson kërkesat strikte të sigurisë dhe standardet e fundit. Kablloja është 10 metra e gjatë dhe ka një forcë të theksuar. Vjen me dy priza, e njëra është me kënd. Kapactitet prej 230V / 10A. Ka ngjyrë të portokalltë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718017842
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PS16O
Lansuar:
1. 12. 2018

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE