Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Akasa SATA 3.0

Kodi i produktit:
80090
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614530331
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,510 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shumica e pllakave amë me këtë interface ofrojnë të paktën një të dhënë të përshtatur. Për ta lidhur me një disk apo pajisje, është i nevojshëm posedimi i kabllos. Kablloja Serial ATA ka një gjatësi prej 1 m dhe ofron një lidhëse kënddrejtë për instalim të lehtë. Lidhësja është e pajisur me një mjet që parandalon nxjerrjen aksidentale nga pajisja. Të dhënat transmetohet në këtë lloj të normës me shpejtësi prej 6GB/s. Ngjyra e kësaj kabllo është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4710614530331
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AK-CBSA01-10BK
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Kabllo Akasa SATA 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE