Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo reduktuese PRIMECOOLER PC-AFSC5

Kodi i produktit:
48102
Dizajnuar për:
Ftohës
EAN:
8591897014222
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo reduktuese është e prodhuar për të konvertuar, respektivisht për të reduktuar voltazhin e ftohësve nga 12V në 9V. Kjo është një kabllo shtesë për pllakëzat amë, kurse voltazhi reduktohet me anë të një rezistuesi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Ftohës
EAN:
8591897014222
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Fan 3pin
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Fan 3pin
Për lidhës:
Fan 3pin
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Bashkangjitja Kabllo reduktuese PRIMECOOLER PC-AFSC5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE