Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AQ KAR050 2 x RCA

Kodi i produktit:
191236
Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
8595122755737
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

350 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju duhet për të blerë një kabllo, dhe ju nuk jeni i sigurt që prodhuesi të zgjidhni? AQ, është kompania e cila ka më shumë se 20 vjet në tregun e teknologjisë, dhe ofron aksesorë për pajisje të ndryshme. Në këtë rast kemi kabllo me porte të njëjta 2 x RCA. Kabllo përdoret për të transmetuar zërim nga altoparlant dhe TV. Kabllo ka gjatësi prej 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
8595122755737
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
Xkar050
Lansuar:
18 Maj 2016
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo AQ KAR050 2 x RCA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE