Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Audio PremiumCord, e zezë, 1.5m

Kodi i produktit:
249522
Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
8592220014995
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
250 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja praktike përdoret për të lidhur dy pajisje audio me sinjale audio ose video, me 1 lidhje RCA (cinch) në të dy anët, e përshtatshme për DVD, altoparlantë dhe TV. Gjatësia e kabllos 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
EAN:
8592220014995
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
1.5
Kodi:
Kjackcmm1-015
Lansuar:
28. 11. 2018
Lidhësit:
CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
CINCH (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE