Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo ClickTronic HQ OFC, Jack 3,5mm - 2x RCA RCA, M/M, 2m

Kodi i produktit:
248972
EAN:
4040849704673
Kodi:
CLICK70467
Lansuar:
10. 11. 2018
Prodhuesi:
ClickTronic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,120 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo ClickTronic HQ është dizejnuar për altoparlantë dhe posedon dy shtresa të mbrojtjes duke ofruar transmetim audio me cilësi të lartë. Kjo kabllo posedon lidhësit StereoJack 3.5mm dhe 2 x RCA RCA. Kabllo vjen me gjatësi 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4040849704673
Kodi:
CLICK70467
Lansuar:
10. 11. 2018
Prodhuesi:
ClickTronic

Bashkangjitja Kabllo ClickTronic HQ OFC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE