Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo me fje optike AQ KAO050, 5m

Kodi i produktit:
191241
Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755805
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,210 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të bleni një kabllo, por nuk jeni të sigurtë se nga cila markë ta bleni atë? AQ Electronics me 20 vite përvojë në këtë treg ju ofron zgjidhjet ideale. Kjo lloj kablloje me fije optike zakonisht përdoret për transmetim të kualitetit të lartë të audios ndërmjet CD/DVD Players dhe pranuesve AV. Gjatësia e kabllos është 5m

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, altoparlant, TV
EAN:
8595122755805
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
Xkao050
Lansuar:
18 Maj 2016
Lidhësit:
Optik
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Optik
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Optik
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo me fje optike AQ KAO050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE